Baner
baner
Wydawnictwa: Beissert - The Pusher
BeissertArtysta: Beissert
Tytuł: The Pusher
Numer katalogowy: ARcd071
Format: digipack CD
Gatunek: Rock/Crossover/Thrash/Sludge
Kraj: Germany
Data wydania: 2010
Dostepność: Zamów tutaj


Drugi album Beissert. Elektryzująca mikstura psychodelicznego rocka, crossover, thrash i sludge metalu nasączona tekstami inspirowanymi celtyckimi legendami, wiedźmami, wilkami i czarami...

Masa ciężaru w połączeniu z luzem. Brudne riffy z soczystymi solówkami. Zachrypłe growle i melodyjne partie wokalne, wysokie chórki aż po falset. Rytmy od walcowatego doomu, po happy punk rock. Przy tym brzmienie jest w stanie pogodzić brudne przestery z soczystymi blachami, czy nawet akustycznymi fragmentami. A wszystko spięte klamrą, tak że odbieramy jako bardzo pozytywny przekaz. Do tego nie mamy wrażenia przesłuchiwania albumu niespójnego, mimo że powyższy opis może sugerować istny misz masz. BEISSERT gra istny crossover, z równym naciskiem na melodię, co na ciężar. ROCK AREA (8/10)

The Pusher to naprawdę kawał porządnego zmetalizowanego rock'n'rolla. Kruszące kości riffy, kompozycje pędzące na złamanie karku i mnóstwo smaczków, których nie będę wypisywał by nie odbierać państwu radości z ich wyłapywania. Fani stonera niech już szykują kasiurkę w maju. Mam nadzieję, że o Beissert będzie głośno. Bo powinno być. MAGAZYN GITARZYSTA (9/10)

ALBUM JUŻ DOSTĘPNY. WYSYŁKA WSZĘDZIE INDZIEJ OD 21.05.2010