Baner
Nadchodzące wydania
PCD.jpgPathology - Unholy Descent

Dostępne formaty / przedsprzedaż:

Amerykańscy brutalni death metalowcy PATHOLOGY, na których czele stoi perkusista Dave Astor (współzałożyciel m.in. Cattle Decapitation), powracają ze swoim dwunastym albumem. "Unholy Descent" to hybryda ostrych jak brzytwa gitar, brutalnych wokali oraz perkusyjnych kaskad, które spowiną słuchacza w miażdżącym uścisku. Album opowiada o starożytnych kosmitach i spiskach, wplatając ulotne melodie w nieustającą szarżę.

"Unholy Descent" nagrano i zmiksowano w Sharkbite Studios (Aborted, All Shall Perish, Decrepit Birth). Za konsolą zasiadł Zack Ohren. Masteringiem zajął się Alan Douches z West West Side Music (Origin, Cannibal Corpse, Cattle Decapitation). Autorem okładki jest Pär Olofsson (Exodus, Abysmal Dawn, Immolation). Autorką zdjęć zespołu jest Nikki Astor.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy udostępnić światu nasz nowy album," komentuje Dave Astor. "Jego tematyka obraca się wokół spisków i starożytnych mitów, jednocześnie wprowadzając do muzyki nowe elementy. Tworzenie tego albumu było niesamowicie przyjemnym procesem i mamy nadzieję, że nasi fani docenią go tak samo jak my".

Utwory:
01. Intro
02. Cult of the Black Triangle
03. Hermetic Gateways
04. Psychotronic Abominations
05. Summon the Shadows
06. Whispers of the Djinn
07. Archon
08. Malevolent Parasite
09. Diabolical Treachery
10. Demons in the Aether
11. Punishment Beyond Comprehension
12. Apostles of Fire
13. A World Turned to Ashes