Baner
Nadchodzące wydania
ARWS_R_UTSOR_CD.jpgRebaelliun - Under The Sign Of Rebellion

Dostępne formaty / przedsprzedaż:

Brazylijscy death metalowcy REBAELLIUN powracają ze swoim pierwszym albumem od siedmiu lat, drugim od czasu reaktywacji i czwartym od powstania zespołu w 1998. "Under The Sign Of Rebellion" to death metalowy manifest gniewu i buntu, wściekłości i oporu, wzniecony przez fałsz i korupcję, które nękały Brazylię w ostatnich latach. Intensywna kanonada brutalnych riffów, galopującej perkusji i napierających rytmów odzwierciedla przeciwności losu, z którymi przyszło się mierzyć muzykom.

"Kiedy zaczynaliśmy komponować następny album, nie wyobrażaliśmy sobie, że będziemy przechodzić przez globalną pandemię, a wraz z nią wsteczne i konserwatywne powstanie w Brazylii; nakłada się na to rząd, który okazał się kłamliwy i skorumpowany," komentuje REBAELLIUN. "Kiedy zaczynaliśmy nagrywać, nie mieliśmy tekstów, bo pandemia wmieszała się w nasze życie, prowadząc do licznych opóźnień. W chwili narastającej złości na wszystko, co się wokół nas działo, zdecydowaliśmy rozpocząć nagrania bez prób. Oburzenie było tak duże, że chcieliśmy dać upust temu, co czujemy. Teksty zostały napisane w opozycji do tego, co tutaj określamy mianem 'cidadão de bem' lub 'dobrych ludzi', obnażając mit, jakim jest życie tych podłych istot. Under The Sign Of Rebellion to album, który próbuje uobecnić szaleństwa życia za pośrednictwem death metalu."

"Under The Sign Of Rebellion" to ostatni album REBAELLIUN, na którym zagrał nieżyjący już basista/wokalista Lohy Fabiano (1978-2022). Współtworzył wszystkie albumy zespołu, z wyjątkiem debiutu "Burn The Promised Land" z 1999.

"Under The Sign Of Rebellion" został nagrany latem 2021 w RR44 Studio przez Rafaela Siqueirę i zmasterowany przez Jandera Antunesa. Okładkę stworzył Sebastian Suarez, a layout i książeczkę - Alcides Burn (Nervosa).

Utwory:
1. Intro
2. All Hail The Regicide
3. The Gods Manace
4. Fear The Infidel
5. Insurgent Fire
6. Light Eater
7. The Decimating Opposition
8. In Heresy We Trust
9. Hostile Presence
10. Antagonize
11. The Ultimate War