Baner
baner
Wydawnictwa: Pestilence - Mallevs Malleficarvm
PestilenceArtysta: Pestilence
Tytuł: Mallevs Malleficarvm
Numer katalogowy: ARcd256
Format: Jewelcase CD
Gatunek: Progressive Death Metal
Kraj: The Netherlands
Data wydania: 2023
Dostepność: Zamów tutaj


Płyta CD z oryginalnym układem.

Reedycja zremasterowana w Titanic Audio ( Behemoth , Azarath ).

?Malleus Maleficarum? (1988) na debiutanckim albumie PESTILENCE .

PESTILENCE rozpoczęło działalność w 1986 roku w składzie Patrick Mameli (bas, gitara, wokal), Randy Meinhard (gitara) i Marco Foddis (perkusja). Po wydaniu ?Dysentery? w 1987 roku dołączył do nich Martin van Drunen (w przyszłości Asphyx ), który ukazał się mameli'ego na wokalach. Świeżo przeformowany zespół rozwinął się drugie demo, ?The Penance? , a następnie rozpoczęło się praca nad ?Malleus Maleficarum? , który wyszedł wstecz.

Album został oryginalnie wydany na kasecie przez RC Records (podwytwórnia Roadracer Records , która później została rozdzielona na Roadrunner Records ) i uchodzi za klasyczny model death metal z thrashem. Wyprzedziła formację Death i jej album ?Leprosy? o dwa miesiące, a także Morbid Angel , który pojawił się dopiero w 1989.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów PESTILENCE , uruchamiająca korzenie klasyczne i początków legendarnej grupy z zaawansowanej.

Patrick Mameli : ?Byliśmy bardzo młodzi i niedoświadczeni. Staraliśmy się znaleźć swój własny styl. Myślę, że poszło nam dobrze. Album jest bardzo thrashowy z nutami Possessed, Slayer i Infernal Majesty?.

Utwory:
1. Malleus Maleficarum / Antropomorphia
2. Ojcobójstwo    
3. Podporządkowanie się Dominacji    
4. Ekstremalne Namaszczenie    
5. Przypomnienie    
6. Chemioterapia    
7. Chirurgia Bakteryjna    
8. Cykl Istnienia    
9. Osculum Infame    
10. Systematyczne Nauczanie