Baner
baner
Wydawnictwa: Pestilence - Consuming Impulse
PestilenceArtysta: Pestilence
Tytuł: Consuming Impulse
Numer katalogowy: ARcd257
Format: Jewelcase CD
Gatunek: Progressive Death Metal
Kraj: The Netherlands
Data wydania: 2023
Dostepność: Zamów tutaj


Płyta CD z oryginalnym układem.

Reedycja zremasterowana w Titanic Audio ( Behemoth , Azarath ).

?Consuming Impulse? (1989) stanowi przełomowy album w historii PESTILENCE . Zainaugurował transformacje zespołu, który zdawało i surowo brzmiącego thrashu przesłał w cięższym, bardziej zapadającym na pamięć death metal. Dodatkowe wokale Martina van Drunena ( Apshyx ) przeszły przez metamorfozę. Album został wycofany do ?galerii sław? wydania z publikacji Decibel w 2013. Krążek zniszczenia PESTILENCE najważniejsze renomę, pozycjonowanie na czele poprzedzających scen z Death , Nekrolog , Sepultura , Morbid Angel , Bolt Thrower i Autopsy .

Album został nagrany w Music Lab Studios w Berlinie (Niemcy) i oryginalnie wydany w 1989 z van Drunenem na wokalu (jego drugi i ostatni album z PESTILENCE ). Patrick Uterwijk na gitarach (zadziałał Randy'ego Meinharda wkrótce po wydaniu ?Malleus Maleficarum? ), Marco Foddis na perkusji, a Patrick Mameli na basie i gitarach. Pierwotne wydanie certyfikatu płyty CD, które zostało zniszczone przez nieistniejącą już RC Records (podwytwórnii firmy znanej obecnie jako Roadrunner Records ).

 ?Consuming Impulse? to skojarzenie z koniecznością stosowania narzędzia death metalu; podgatunku, który PESTILENCE współtworzył i rozwijał obok Death , Atheist i Cynic . Powszechnie stosowane za kultowy.

Patrick Mameli : ?Ten album wydaje się być europejską odpowiedzią na ?Leprocy? Death, pierwsze oznaki typowego dla Zarazy stylu riffowania i chorób liniowych melodycznych. Po krótkiej lekcji ode mnie, v. Drunen był dostępny w swoim przypadku z ?Malleus Maleficarum? na swoim charakterystycznym wokalu, który jest obecnie używany. Podziękujesz mi później, Martin.?

Utwory:
1. Odwodnienie    
2. Proces uduszenia
3. Zawieszenie    
4. Trauma    
5. Przewlekła infekcja    
6. Poza ciałem    
7. Echa śmierci    
8. Deifikuj swego pana    
9. Rozmnażanie się dusz    
10. Obrócony w popiół