Baner
baner
Wydawnictwa: Hour Of Penance - Devotion
Hour Of PenanceArtysta: Hour Of Penance
Tytuł: Devotion
Numer katalogowy: ARLP257_V2
Format: 12"LP (cloudy)
Gatunek: Death Metal
Kraj: Italy
Data wydania: 2024
Dostepność: Zamów tutaj


Ekskluzywny kolorowy winyl Agonia Records! Limited 250 sztuk.

"Devotion" to dziewiąty album studyjny technicznych/brutalnych death metalowców z Włoch, HOUR OF PENANCE.

"Minęło niemal pięć lat od ukazania się Misotheism [ostatniego albumu] i w końcu jesteśmy gotowi zaprezentować nasze nowe dzieło? ? komentuje HOUR OF PENANCE. ?Devotion to nasz hymn na cześć daremności wojny. Głównym tematem albumu jest błędne oddanie, jakie my, ludzie, okazujemy naszym przywódcom, którzy bezlitośnie wysyłają nas na śmierć pod pozorem demokracji, kierując się wyłącznie imperialistycznymi ambicjami i chciwością. Bezimienny tłum z okładki oddaje cześć zdeformowanym posągom tych fałszywych bożków. Muzycznie album opiera się na charakterystycznym, 20-letnim, dynamicznym stylu of Hour of Penance i wzbogaca go o więcej chwytliwości i szczegółów technicznych, przeplatanych epickimi krajobrazami."

HOUR OF PENANCE wykonuje techniczny i brutalny death metal o mrocznej barwie. Zespół powstał w 1999 i uchodzi za jeden z najbardziej utalentowanych i intensywnych przedstawicieli gatunku wywodzących się z Włoch. Formacja potrzebowała trzech albumów by wybić się ponad lokalny charakter i wywołać szum na arenie międzynarodowej. Trasy koncertowe, oprócz Europy, zaprowadziły ją do USA, Kanady, Australii i Azji, grając jako support dla takich zespołów jak Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, Devildriver, Deicide, Nile czy Behemoth.

HOUR OF PENANCE konsekwentnie rozwija swoją soniczną tożsamość za sprawą złożonego i miażdżącego death metalu granego z chirurgiczną precyzją. Ich znakiem charakterystycznym są zawrotne tempa, nieujarzmiona brutalność oraz ukryte w warstwie wizualnej i lirycznej metafory odwołujące się do współczesnych problemów społecznych.

Album "Devotion" został nagrany w dwóch włoskich studiach - Bloom oraz Kick. Płytę zmiksowano i zmasterowano w Polsce w Hertz Studio (Vader, Decapitated, Behemoth).

Utwory:
1. Devotion for Tyranny
2. Parasitic Chain of Command
3. Birthright Abolished
4. Retaliate
5. Breathe the Dust of their Dead
6. The Morality of Warfare
7. Severance
8. The Ravenous Heralds
9. A Desert Called Peace
10. Spiralling into Decline