Baner
Aktualności
17.11.2022 HOUR OF PENANCE: REEDYCJA 'MISOTHEISM'

Reedycja ostatniego albumu włoskich death metalowców HOUR OF PENANCE ukaże się 27 stycznia nakładem Agonia Records. "Misotheism" powróci na płycie CD, limitowanym winylu i kasecie.

"To już prawie trzecia rocznica wydania Misotheism, a my mamy dla was kilka miłych niespodzianek,” komentuje zespół. "Wydamy nie jedną, ale dwie limitowane edycje. Ukaże się zupełnie nowy, kolorowy winyl. Po raz pierwszy też będziecie mogli posłuchać naszej muzyki na kasecie!"

W najbliższych tygodniach zespół planuje wypuścić "drum playthrough" dla jednego z utworów pochodzących z "Misotheism".

"Misotheism" to dojrzała dawka smolistego, brutalnego death metalu, który mógłby stanowić podkład dźwiękowy dla chylącego się ku upadkowi świata. Perkusją nagrano w Bloom Recording Studios (Włochy), gdzie zespół wykorzystał atut dużej przestrzeni i swobodnego doboru mikrofonów. Gitary, bass i wokale zarejestrował w Kick Recording Studio (Włochy) razem z Marco Mastrobuono, który odpowiadał także za nagrania "Regicide" (2014) oraz "Cast The First Stone" (2017). Miks i mastering "Misotheism" odbył się w polskim Hertz Studio (Beheomth, Vader, Decapitated). Jak komentuje HOUR OF PENANCE"Praca z braćmi Wisławskimi było jak dodanie wisienki na torcie. Dzięki ich profesjonalizmowi udało się uzyskać w pełni zadowalające brzmienie, bez konieczności pójsćia na kompromisy". Okładkę albumu przygotował węgierski artysta, Gyula Havancsàk (Accept, Annihilator, Destruction, Ensiferum). Zdaniem formacji, "idealnie oddał klimat albumu".

"Misothiesm" to ósmy album HOUR OF PENANCE i pierwszy dla Agonia Records. Dwa pierwsze albumy Włosi wydali nakładem Xtreem Music, dwa następne nakładem Unique Leader Records, a trzy kolejne sumptem Prosthetic Records. Formacja dużo koncertuje - wystąpiła na trasach koncertowych w Ameryce Północnej, Europie i Australii, u boku takich wykonawców jak Cannibal Corpse, Behemoth, Devildriver czy Misery Index. W tym roku zagrała m.in. na Hellfest oraz Lions Metal Festival we Francji.

Utwory:
1. Mass Crucifixion Of Kings    
2. Blight And Conquer    
3. Fallen From Ivory Towers    
4. The Second Babel    
5. Lamb Of The Seven Sins    
6. Flames Of Merciless Gods  
7. Sovereign Nation   
8. Dura Lex Sed Lex    
9. Iudex    
10. Occult Den Of Snakes    

Skład:
Giulio Moschini - guitara
Paolo Pieri - gitara, wokal
Marco Mastrobuono  - bass