Baner
Aktualności
04.06.2020 DECLINE OF THE I NAGRYWA NOWY ALBUM

Pochodzący z Francji post-black metalowy zespół DECLINE OF THE I nagrywa nowy album, następcę "Escape" z 2018. Płyta nie ma jeszcze tytułu, wiadomo jednak że zapoczątkuje nową trylogie, której koncept oparty będzie na dziełach duńskiego filozofa, Søren Kierkegaard.

Perkusja została nagrana w Hybreed Studios (Temple Of Baal, Ritualization, Merrimack) pod koniec maja. Pozostałe instrumenty zostaną nagrane w prywatnym studio jednego z muzyków w ciągu najbliższych tygodni. Miksy odbędą się w Drudenhaus Studio (Alcest, Aluk Todolo, Drastus) w pierwszej połowie lipca. Okładkę albumu przygotuje Dehn Sora (Deathspell Omega, Blus aus Nord), a nowe zdjęcia wykona David Fitt (Perturbator, Alcest).

Wcześniejsze albumy DECLINE OF THE I były zainspirowane dokonaniami francuskiego myśliciela Henri'ego Laborit i również złożyły się na trylogię. Zespół jest osobistym projektem AK, który wyniósł ponad dwudziestoletnie doświadczenie z takich formacji jak Vorkreist, Merrimack, Neo Inferno 262, Malhkebre czy Diapsiquir. W DECLINE OF THE I towarzyszą mu muzycy znani z Temple of Baal, Loading Data i Thagirion.

Skład:
AK: gitara, klawisze, programowanie, wokal
SZ: wokal
AD:  bass, wokal
SK: perkusja

Sklep:
https://agoniarecords.com/declineofthei

DECLINE OF THE I on-line:
Facebook: https://www.facebook.com/declineofthei