Baner
Aktualności
29.11.2023 PATHOLOGY W AGONIA RECORDS

Amerykański zespół PATHOLOGY podpisał umowę z Agonia Records. Zespół wykonuje brutalny death metal. Na jego czele stoi perkusista Dave Astor (były współzałożyciel Cattle Decapitation). 

PATHOLOGY ukończył nagrania nowego albumu, następcy "The Everlasting Plague" z 2021. W ostatnich tygodniach podpisał umowę z agencją koncertową Continental Touring, z którą będzie współpracował na terenie Stanów Zjednoczonych.

Tak podpisanie umowy z Agonia Records komentuje PATHOLOGY: "Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić współpracę z Agonia Records na wydanie naszego 12 albumu. Do wydawnictwa należy szereg niezwykle utalentowanych i ciężkich zespołów. Czujemy się zaszczyceni mogąc do nich dołączyć. Nasz najnowszy album jest w pełni gotowy i nie możemy się doczekać, aż udostępnimy to potężne dzieło fanom".

Death metal w wydaniu PATHOLOGY cechuje zawziętość i nieustępliwość, napędzana przez nieustanny głód tworzenia porywającej muzyki poruszającej głębokie tematy. Formację założył w 2006 Dave Astor, były  współzałożyciel The Locust oraz Cattle Decapitation. PATHOLOGY tworzy i występuje w swoim najsilniejszym składzie, do którego należą Dave Astor (perkusja), Daniel Richardson (gitara), Richard Jackson (bass) i Obie Flett (wokal).

Muzyka PATHOLOGY to intensywne połączenie brutalnych riffów, miażdżącej perkusji i mrocznej symboliki, która przykuwa uwagę słuchacza i doskonale odzwierciedla przesiąkniętą krwią i pokręconą wizję death metalu. Cięzkie rytmy i nieustępliwy styl przekładają się na urzekającą brutalność, za sprawą której zespół  wyrobił sobie markę. Odbył liczne występy w Ameryce Północnej, Meksyku, Kanadzie i Europie, dzieląc scenę z renomowanymi artystami, takimi jak Obituary, Deicide, Nile, Vader, Immolation czy Grave. Ich imponująca baza fanów - licząca ponad 225 000 obserwujących w mediach społecznościowych - jest świadectwem zapału, jaki wzbudzają wśród swoich zwolenników.

Autentyczność PATHOLOGY przebija się przez ich pracowitą i przyziemną postawę. Wywalczyli sobie miejsce na scenie muzycznej dzięki poświęceniu i wytrwałości, wychodząc z podziemia. Ich zaangażowanie w doskonalenie death metalowego rzemiosła nie zna granic; przesuwa za to granice brzmienia i urzeka fanów. Zdolność PATHOLOGY do rezonowania z różnorodną publicznością jest czymś, co umacnia ich status i wyróżnia wśród innych przedstawicieli gatunku

Skład:
Dave Astor - perkusja
Daniel Richardson - gitara
Richard Jackson - bass
Obie Flett - wokal

Strona | FacebookInstagramX | TikTok