Baner
Aktualności
27.08.2021 DEMONICAL PODPISAŁ UMOWĘ Z TONE DEAF TOURING

Szwedzcy death metalowcyDEMONICAL dołączyli do takich artystów jak Gorgoroth, Orange Goblin oraz Grand Magus, podpisując umowę na organizacje koncertów w Ameryce Północnej z Tone Deaf Touring.

Martin Schulman (bass): "Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Tone Deaf Touring na rynku amerykańskim. Nasza baza fanów pod zachodniej stronie Atlantyku znacznie się rozrosła na przestrzeni ostatnich kilku lat, pociągając za sobą konieczność znalezienia odpowiedniej agencji. Silny partner, jakim jest Tone Deaf, pozwoli nam przenieść nas Sztokholmski styl na amerykańską ziemię."

Erik Jarvis (Tone Deaf Touring): "Z wielką przyjemnością witamy Demonical w naszych szeregach. Nie możemy się doczekać możliwości ponownego sprowadzenia zespołu do Ameryki Północnej i zaprezentowania ich brutalnego podejścia do Szwedzkiej sztuki death metalu."

DEMONICAL jest w trakcie nagrań nowego albumu studyjnego. Postępy zespołu można śledzić na ich profilu Facebook. Zespół ma również w planach reedycje trzech pierwszych albumów, "Servants of the Unlight" (2007), "Hellsworn" (2007) i "Death Infernal" (2011) , których data wydania została zaplanowana na 8 października nakładem Agonia Records.