Baner
Aktualności
07.04.2022
KLIP WIDEO DEMONICAL

Death metalowcy DEMONICAL wypuścili klip wideo do utworu "We Conquer The Throne", który znajdzie się na zaplanowanej na 6 maja płycie Szwedów, "Mass Destroyer".

Czytaj więcej
 
06.04.2022
ORIGIN: NOWY UTWÓR, NOWY ALBUM
Amerykańscy techniczni death metalowcy ORIGIN powracają z nową płytą „Chaosmos”. Album ukaże się 3 czerwca nakładem Agonia Records (Europa) i Nuclear Blast Records (reszta świata). Pierwszy singiel z płyty, „Ecophagy”, dostępny jest
Czytaj więcej
 
31.03.2022
POSŁUCHAJ NOWEJ EPKI CENTINEX

Szwedzi z CENTINEX (klasyczny death metal) udostępnili swoją najnowszą epkę "The Pestilence" na YouTube. Materiał ukaże się 1 kwietnia nakładem Agonia Records. Link do odsłuchu jest tutaj.

Czytaj więcej
 
29.03.2022
DENOUNCEMENT PYRE: SZCZEGÓŁY NOWEGO ALBUMU
Australijscy black/death metalowcy DENOUNCEMENT PYRE wydadzą nowy album "Forever Burning" 17 czerwca nakładem Agonia Records.

"Forever Burning" to czwarty album czteroosobowej formacji z Melbourne, w której skład wchodzą muzycy znani z...
Czytaj więcej
 
24.03.2022
STREAM NOWEGO SPLITU MYSTIFIER I LUCIFER'S CHILD

Grecko-brazylijski split "Under Satan's Wrath", autorstwa MYSTIFIER i LUCIFER'S CHILD, jest już dostępny do odsłuchu na kanale YouTube wydawcy.

Czytaj więcej
 
22.03.2022
NOWE WIDEO PROSCRIPTOR MCGOVERN’S APSÛ

“Mitologiczni occult metalowcy” Proscriptor McGovern’s Apsû ujawnili wizualizer/klip z tekstem do trzeciego singla z ich najnowszej płyty o tej samej nazwie. Płyta ukazała się nakładem Agonia Records. Klip można obejrzeć tutaj.

Tak o...

Czytaj więcej
 
08.03.2022
ANALEPSY: PERKUSYJNE PLAYTHROUGH DO NOWEGO SINGLA

Slam/brutal death metalowcy ANALEPSY wypucili klip playthrough do najnowszego singla "Spasmodic Dissonance" w wykonaniu nowego perkusisty grupy, Léo Luyckx.

Czytaj więcej
 
05.03.2022
NOWY SINGIEL LUCIFER'S CHILD 'NOVA TENEBRIS'

Greccy black metalowcy LUCIFER'S CHILD powracają z nowym singlem'Nova Tenebris'. Utwór pochodzi ze splitu"Under Satan's Wrath", który został nagrany razem z brazylijskim MYSTIFIER. Data wydania splitu to 25 marca nakładem Agonia Records. 'Nova...

Czytaj więcej
 
21.02.2022
ANALEPSY: WIDEO Z TEKSTEM DO 'SPASMODIC DISSONANCE'

Portugalski ANALEPSY wypucił drugi singiel z albumu "Quiescence" we współpracy z Slam Worldwide. Można się z nim zapoznać na YouTube.

Czytaj więcej
 
17.02.2022
PREMIERA NOWEGO UTWORU SADIST

Legendarni progresywni death metalowcy SADIST, których szeregi zasilają Jeroen Paul Thesseling (Obscura) oraz Romain Goulon (ex-Necrophagist), prezentują pierwszy utwór z nadchodzącej płyty "Firescorched", która zostanie wydana 20 maja...

Czytaj więcej
 
<- ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  ->