Baner
Aktualności
14.11.2023
VARATHRON: PREMIERA KLIPU WIDEO

Helleńscy black metalowcy VARATHRON prezentują klip wideo do "Crypts In The Mist" z nowej płyty "The Crimson Temple", która ukaże się 1 grudnia nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
03.11.2023
AETERNUS I SINGIEL 'WRESTING WORM'

Norwescy dark metalowcy AETERNUS ujawnili singiel "Wresting Worm", który znajdzie się na nadchodzącej płycie "Philosopher". Album ukaże się 17 listopada nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
02.11.2023
REBAELLIUN: EUROPEJSKA TRASA

REBAELLIUN (brazylijski death metal) wyruszy w Europejską trasę koncertową w najbliższy piątek, 3 listopada. Koncert w Polsce odbędzie się 8 listopada we Wrocławiu. W oczekiwaniu na trasę zespół wypuścił playthrough do utworu "The...

Czytaj więcej
 
27.10.2023
VARATHRON: NOWY SINGIEL 'HEGEMONY OF CHAOS'

Legendarni greccy black metalowcy VARATHRON ujawnili utwór z nadchodzącej płyty "The Crimson Temple", której data wydania to 1 grudnia nakładem Agonia Records. Nowy singiel nosi tytuł "Hegemony Of Chaos" i trafił na wszystkie platformy...

Czytaj więcej
 
19.10.2023
SADIST PRACUJE NAD NOWYM ALBUMEM

Włoscy progresywni death metalowcy SADIST ukończyli pisanie utworów, które znajdą się na ich dziesiątym albumie studyjnym. Zespół wkroczy do studia pod koniec tego roku. Wydanie następcy "Firescorched" (2022) jest planowane na 2024.

...

Czytaj więcej
 
18.10.2023
ABIGAIL WILLIAMS NAGRYWA NOWY ALBUM
Amerykańska formacja black metalowa ABIGAIL WILLIAMS wróciła do studia w celu ukończenia nagrań nowego albumu. Jego wydanie jest planowane na 2024 nakładem Agonia Records.

"Po dwóch długich latach w końcu wróciliśmy do studia, aby...
Czytaj więcej
 
13.10.2023
AETERNUS: WIDEO DO NOWEGO UTWORU 'EXISTENTIONALIST HUNTER'

Norwescy dark metalowcy AETERNUS wypuścili pierwszy utwór oraz wideo z nadchodzącej płyty "Philosopher", która ukaże się 17 listopada nakładem Agonia Records.

AETERNUS został założony przez Aresa w 1993 w Bergen w Norwegii. Zespół...

Czytaj więcej
 
06.10.2023
OCTOBER TIDE: NOWE WIDEO, ALBUM I TRASA

"The Cancer Pledge", nowy album OCTOBER TIDE (szwedzki death/doom metal), ukazał się dzisiaj nakładem Agonia Records. Zespół przebywa obecnie w Berlinie, gdzie wieczorem rozpocznie pierwszą część europejskiej trasy koncertowej promującej...

Czytaj więcej
 
03.10.2023
VARATHRON: SZCZEGÓŁY NOWEGO ALBUMU

Helleńscy black metalowcy VARATHRON wydadzą nowy album "The Crimson Temple" 1 grudnia nakładem Agonia Records.

Muzykę VARATHRON charakteryzuje epicka atmosfera, progresywna immersja oraz drzemiący w niej oldschoolowy płomień. Powstała 35...

Czytaj więcej
 
30.09.2023
ANALEPSY: TRASA PO WIELKIEJ BRYTANII

Portugalscy death metalowcy ANALEPSY ogłosili mini-trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Trasa rozpocznie się w październiku i promować będzie ostatni album grupy, "Quiescence".

Daty koncertów:
11/10 Nottingham - The Old Salutation InnCzytaj więcej

 
<- 1 2 3 4 5 6 7 ...  ->