Baner
Aktualności
03.07.2023
AETERNUS: TRASA KONCERTOWA Z GORGOROTH

Norwescy dark metalowcy AETERNUS, którzy niedawno podpisali umowę wydawniczą z Agonia Records, wyruszą w trasę koncertową po Europie i Wielkiej Brytanii jako bezpośredni support black metalowców GORGOROTH. Trasa została zaplanowana na...

Czytaj więcej
 
29.06.2023
AETERNUS W AGONIA RECORDS; NOWY ALBUM W 2023

Norwescy pionierzy dark metalu AETERNUS podpisali umowę wydawniczą z Agonia Records. Pierwszym owocem współpracy będzie nowy album, który ukaże się w 2023.

"Dla tych z Was, którzy śledzą nas na kanałach społecznościowych, nie jest...

Czytaj więcej
 
26.06.2023
DEMONICAL: LETNIA TRASA KONCERTOWA

Szwedzi z DEMONICAL zagrają na wybranych letnich festiwalach w trakcie trasy "Victorious Summer Tour", która rozpocznie się 21 lipca. W planach jest występ na czeskim festiwalu Brutal Assault 11 sierpnia. Daty koncertów dostępne są poniżej.
...

Czytaj więcej
 
20.06.2023
HANGING GARDEN: VIDEO DO 'THE JOURNEY'

Riikka oraz Toni, z Fińskiego doom/death metalowego septetu HANGING GARDEN, wypuścili wideo z wokalnym wykonaniem utworu "The Journey". Utwór pochodzi z nowej płyty "The Garden", która ukazała się nakładem Agonia Records. Link do wideo...

Czytaj więcej
 
15.06.2023
HIEMS: SZCZEGÓŁY ALBUMU 'STRANGER IN A WASTELAND'

Włoski jednoosobowy, awangardowy zespół black metalowy HIEMS ujawnił szczegóły nowego albumu, "Stranger in a Wasteland", który ukaże się 8 września nakładem Agonia Records w wersji fizycznej i cyfrowej.

HIEMS został założony w 1996...

Czytaj więcej
 
11.05.2023
ABIGAIL WILLIAMS W AGONIA RECORDS
Amerykańska formacja ABIGAIL WILLIAMS podpisała umowę wydawniczą z Agonia Records. Zespół wykonuje black metal z elementami death metalu oraz symfonicznego metalu.

„Z radością ogłaszam, że Abigail Williams podpisał kontrakt z Agonia...
Czytaj więcej
 
27.04.2023
LUCIFER'S CHILD: EUROPEJSKA TRASA KONCERTOWA

Grecka formacja black metalowa LUCIFER'S CHILD zapowiedziała drugą część swojej europejskiej trasy koncertowej na maj. Towarzyszyć jej będzie brazylijski Nervochaos.

Koncerty:
18.05 LT Kaunas - Lemmy’s
19.05 LV Riga - Republika
20.05 ES...

Czytaj więcej
 
25.04.2023
AENAON: BASSOWE PLAYTHROUGH DO UTWORU 'HYSTERIA'

AENAON (eksperymentalny/progresywny black metal z Grecji) powraca do swojego zeszłorocznego albumu "Mnemosyne" upubliczniając bassowe playthrough do singla "Hysteria". Jego wykonawcą jest Achilleasa C. (Varathron/Katavasia). Klip jest...

Czytaj więcej
 
17.04.2023
ANALEPSY: PÓŁNOCNOAMERYKAŃSKA TRASA

Portugalczycy z ANALEPSY (slam/death metal) ogłosili swoją pierwszą trasę po Ameryce Północnej. Formacja zagra jako headliner i będzie promować nową płytę "Quiescence". Jako support wystąpią Cognitive, Wormhole i NecroticGoreBeast.

 
02.04.2023
HANGING GARDEN: WIDEO Z TEKSTEM DO 'THE CONSTRUCT'

Z okazji wydania nowego albumu "The Garden", Fiński doom/death metalowy septet HANGING GARDEN wypuścił wideo z tekstem do utworu "The Construct". Album "The Garden" jest dostępny nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
<- 1 2 3 4 5 6 7 ...  ->