Baner
Aktualności
17.04.2023
ANALEPSY: PÓŁNOCNOAMERYKAŃSKA TRASA

Portugalczycy z ANALEPSY (slam/death metal) ogłosili swoją pierwszą trasę po Ameryce Północnej. Formacja zagra jako headliner i będzie promować nową płytę "Quiescence". Jako support wystąpią Cognitive, Wormhole i NecroticGoreBeast.

 
02.04.2023
HANGING GARDEN: WIDEO Z TEKSTEM DO 'THE CONSTRUCT'

Z okazji wydania nowego albumu "The Garden", Fiński doom/death metalowy septet HANGING GARDEN wypuścił wideo z tekstem do utworu "The Construct". Album "The Garden" jest dostępny nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
30.03.2023
DEMONICAL: NOWA EPKA I WIDEO

Szwedzcy death metalowcy DEMONICAL powracają z niespodziewaną epką, "Into Victory". Materiał ukaże się jutro, 31 marca, nakładem Agonia Records. Na epce znajdą się dwa utwory - nowa kompozycja oraz cover zespołu Ramones. Z tą pierwszą...

Czytaj więcej
 
23.03.2023
HANGING GARDEN: ALBUM 'THE GARDEN' DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU

Fińscy doom/death metalowcy HANGING GARDEN upublicznili przedpremierowy odsłuch swojej nowej płyty "The Garden". Album ukaże się 24 marca nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
16.03.2023
ENTROPIA: ODSŁUCH NOWEJ PŁYTY

Nowy album polskich eksperymentalnych black metalowców ENTROPIA został udostępnimy w całości w serwisie YouTube. "Total" zostanie wydany 17 marca nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
02.03.2023
HANGING GARDEN: TYTUŁOWY UTWÓR Z NOWEJ PŁYTY

HANGING GARDEN (melodyjny doom/death metal z Finlandii) upublicznił wideo dla tytułowego utworu z nowej płyty, "The Garden", która ukaże się 24 marca nakładem Agonia Records. Z nowym singlem można zapoznać się tutaj.

Czytaj więcej
 
23.02.2023
REEDYCJE KLASYCZNYCH ALBUMÓW PESTILENCE
Zremasterowane reedycje klasycznych albumów PESTILENCE (progresywny/techniczny death metal) z lat 80-tych i 90-tych ukażą się na nośnikach fizycznych 30 czerwca oraz w wersji cyfrowej 24 lutego nakładem Agonia Records.

Reedycje obejmą...
Czytaj więcej
 
16.02.2023
OCTOBER TIDE PRACUJE NAD NOWĄ PŁYTĄ

Szwedzcy melodyjny death/doom metalowcy OCTOBER TIDE są w trakcie pisania materiału na siódmy album studyjny. Nagrania rozpoczną się wiosną i mają potrwać do lata.

Fredrik Norrman (ex-Katatonia, ex-Trees Of Eternity, Thenighttimeproject)...

Czytaj więcej
 
08.02.2023
ENTROPIA: NOWY SINGIEL 'FINAL'

ENTROPIA (eksperymentalny/psychodeliczny black metal) udostępniła drugi singiel z albumu "Total", który ukaże się 17 marca nakładem Agonia Records. Utwór "Final" jest dostępny na platformach streamingowych oraz na YouTube, tutaj.

ENTROPIA ...

Czytaj więcej
 
03.02.2023
HANGING GARDEN: WIDEO DO 'THE FIRESIDE'

Fińska formacja HANGING GARDEN (melodyjny death/doom/gothic metal) wypuściła nowy singiel "The Fireside" wraz z klipem wideo. Utwór pochodzi z płyty "The Garden", która ukaże się nakładem Agonia Records 24 marca. Link do wideo można...

Czytaj więcej
 
<- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  ->