Baner
Aktualności
23.03.2023
HANGING GARDEN: ALBUM 'THE GARDEN' DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU

Fińscy doom/death metalowcy HANGING GARDEN upublicznili przedpremierowy odsłuch swojej nowej płyty "The Garden". Album ukaże się 24 marca nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
16.03.2023
ENTROPIA: ODSŁUCH NOWEJ PŁYTY

Nowy album polskich eksperymentalnych black metalowców ENTROPIA został udostępnimy w całości w serwisie YouTube. "Total" zostanie wydany 17 marca nakładem Agonia Records.

Czytaj więcej
 
02.03.2023
HANGING GARDEN: TYTUŁOWY UTWÓR Z NOWEJ PŁYTY

HANGING GARDEN (melodyjny doom/death metal z Finlandii) upublicznił wideo dla tytułowego utworu z nowej płyty, "The Garden", która ukaże się 24 marca nakładem Agonia Records. Z nowym singlem można zapoznać się tutaj.

Czytaj więcej
 
23.02.2023
REEDYCJE KLASYCZNYCH ALBUMÓW PESTILENCE
Zremasterowane reedycje klasycznych albumów PESTILENCE (progresywny/techniczny death metal) z lat 80-tych i 90-tych ukażą się na nośnikach fizycznych 30 czerwca oraz w wersji cyfrowej 24 lutego nakładem Agonia Records.

Reedycje obejmą...
Czytaj więcej
 
16.02.2023
OCTOBER TIDE PRACUJE NAD NOWĄ PŁYTĄ

Szwedzcy melodyjny death/doom metalowcy OCTOBER TIDE są w trakcie pisania materiału na siódmy album studyjny. Nagrania rozpoczną się wiosną i mają potrwać do lata.

Fredrik Norrman (ex-Katatonia, ex-Trees Of Eternity, Thenighttimeproject)...

Czytaj więcej
 
08.02.2023
ENTROPIA: NOWY SINGIEL 'FINAL'

ENTROPIA (eksperymentalny/psychodeliczny black metal) udostępniła drugi singiel z albumu "Total", który ukaże się 17 marca nakładem Agonia Records. Utwór "Final" jest dostępny na platformach streamingowych oraz na YouTube, tutaj.

ENTROPIA ...

Czytaj więcej
 
03.02.2023
HANGING GARDEN: WIDEO DO 'THE FIRESIDE'

Fińska formacja HANGING GARDEN (melodyjny death/doom/gothic metal) wypuściła nowy singiel "The Fireside" wraz z klipem wideo. Utwór pochodzi z płyty "The Garden", która ukaże się nakładem Agonia Records 24 marca. Link do wideo można...

Czytaj więcej
 
25.01.2023
SADIST WYPUSZCZA JUBILEUSZOWĄ WERSJĘ UTWORU BREATHIN CANCER

Legendarni, włoscy, progresywni death metalowcy, SADIST, nagrali ponownie swój klasyczny utwór "Breathin' Cancer" z okazji 30-lecia debiutanckiego albumu, "Above The Light" (1993). Utwór został udostępniony na wszystkich platformach...

Czytaj więcej
 
19.01.2023
AENAON: GITAROWE PLAYTHROUGH DO 'PSYCHE'

AENAON (grecki eksperymentalny/progresywny black metal) podzielił się playthrough do utworu "Psyche" w wykonaniu Achilleasa C. (gitara/bass). Można je obejrzeć pod tym adresem.

Czytaj więcej
 
13.01.2023
ORIGIN: WIDEO Z TEKSTEM 'NOSTALGIA FOR OBLIVION'

ORIGIN (techniczny death metal, USA) wypuścił wideo z tekstem do utworu "Nostalgia For Oblivion", pochodzącego z najnowszej płyty, "Choasmos".

ORIGIN jest obecnie na europejskiej trasie z Monstrosity, Reject The Sickness i Intrepid, która...

Czytaj więcej
 
<- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...  ->