Baner
Rebaelliun

REBAELLIUN powstał w 1998 i uchodzi za jeden z ważniejszych zespołów death metalowych z Brazyli. Faktycznie zespół był aktywny przez niecałe dziesięć lat (z powodu wieloletniego zawieszenia działalności). W tym czasie wydał trzy albumy.

Do czasu rozpadu REBAELLIUN w 2002, trio świętowało swój najbardziej produktywny okres, wydając "Burn the Promised Land" (1999) oraz "Annihilation" (2001) nakładem Hammerheart Records. Zagrali również kilka tras koncertowych (większość w Europie), dzieląc scenę z Cannibal Corpse, Deicide, Vader i Behemoth

W 2015 zespół wznowił działalność i wydał trzeci i ostatni album, "The Hell's Decrees" (2016). Promował go podczas europejskiej trasy koncertowej, na której wystąpił jako co-headliner razem z Pestilence. Zagrał również na Party San Open Air i Brutal Assault Open Air. Niedługo później umarł jeden z członków REBAELLIUNFabiano Penna. Pomimo tej tragedii, pozostali muzycy zdecydowali się grać dalej.

W 2020 zespół wystąpi na Netherlands Deathfest oraz na polskim festiwalu Into The Abyss Festival. Muzycy pracuję nad nowym albumem, który ukaże się jesienią.