Baner
baner
Wydawnictwa: In Mourning - Garden of Storms
In MourningArtysta: In Mourning
Tytuł: Garden of Storms
Numer katalogowy: ARcd204
Format: BOX CD
Gatunek: Melodic Death / Doom Metal
Kraj: Sweden
Data wydania: 2019
Dostepność: Zamów tutaj


Limitowany BOX CD z wydaniem albumu w ekskluzywnym digipaku, do tej wysokiej jakości otwieracz do piwa z ekskluzywną grafiką z nowego albumu, wyszywana naszywka z logo zespołu i czarna torba na zakupy z nadrukiem. Limit do 500 numerowanych egzemplarzy.

Szwedzcy melodyjni, progresywni death/doom metalowcy  IN MOURNING , wydawaj nowy album 4 października nakładem Agonia Records . Jego tytuł to ?Ogród burz?Dostępny po wydaniu albumu zespół w europejskiej płycie koncertowej razem z Omnium Gatherum .

Tak o albumie mówi zespół:  ?Garden Of Storms to zwieńczenie trylogii zapoczątkowanej przez The Weight Of Oceans. Zrobiliśmy krok w przód i krok poprzedzający, jednocześnie. Album został ponownie nagrany z Jonasem Kjellgrenem, który odpowiada za nazwę naszej płyty głównej, jednak tym razem wprowadziliśmy wiele nowych elementów. Za rozpad Sebastiana i Jocke, którzy dołączyli do zespołu, pracowaliśmy nad albumem w zupełnie nowy sposób. Wprowadzili oni nową strukturę i nadali kształty utworów, których wizja zrodziła się w naszych głowach dawno temu. Pomimo, że do okresu zmian w naszym życiu i wiele rzeczy wydaje się być w rozsypce, ten album sprawia wrażenie naszego najsolidniejszego, najszczerszego i najbardziej całkowitego dzieła?. 

IN MOURNING powstał w 2000 roku i od tego czasu, rozwijając się, doskonaląc swój styl. Przez wielu zespół uznawany jest za następcę Opeth . Inspiracje W ŻAŁUDZIE obejmują szerokie spektrum. Często kontrolowane po ciężkie, doomowe riffy oraz growling, które stopniowo przechodzą w czyste, harmonijne melodie i czyste wokale. 

Ich ostatni album, wydany w 2016 r.  ?Afterglow? , został bardzo mocno odebrany. Nad nową płytą, której nagranie pochodzi z marca do maja tego roku, pracowali założyciele, gitarzysta i wokalista  Tobias Netzell , wieloletni gitarzyści zespołu  Björn Pettersson  i  Tim Nederg?rd , a także perkustsia  Joakim Strandberg Nilsson  ( Faithful Darkness , Nonexist ) i basista  Sebastian Svalland  ( Letters Z Kolonii ). Dwoje członków obecnych do zespołu w 2018 roku, zastępując Daniela Liljekvista (ex- Katatonia ) oraz Pierre Stama (ex- October Tide ). Nagrania występują na dwóch studiach - Black Lounge (perkusja i bass) oraz  Beckasinen (gitary, wokal i klawisze). Za miks oraz mastering płyta odpowiada  Jonas Kjellgren

Na miejscu znaleziono siedem utworów. Opublikowany wcześniej  Kristian W?hlin ( Batory , At The Gates , King Diamond ).  

Utwory:
01. Czarna burza 
02. Wydajność piasku 
03. Hierofant
04. Magenta rytuał 
05. Księżycowa łowczyni 
06. Trybunał Słońc 
07. Zaginiona placówka