Baner
baner
Wydawnictwa: Azarath - Saint Desecration
AzarathArtysta: Azarath
Tytuł: Saint Desecration
Numer katalogowy: ARlp197_PD
Format: 12" gatefold PD
Gatunek: Death/Black Metal
Kraj: Poland
Data wydania: 2020
Dostepność: Zamów tutaj


Przedsprzedaż. Ten artykuł będzie dostepny od 4. grudnia 2020 roku.

Limitowany do 250 ręcznie numerowanych sztuk pikczer dysk. Wydanie w ciężkim gatefoldzie ze złotymi tłoczeniami oraz z czarnym drukiem na zewnętrznej stronie okładki. Dodatkowo dwunastocalowa, osmiostronicowa książeczka z tekstami i kod do pobrania albumu w wersji cyfrowej.

"Saint Desecration" to siódmy album w karierze AZARATH i trzecie w tym dziesięcioleciu dzieło złożone na ołtarzu poczerniałego death metalu (po "Blasphemers' Maledictions" z 2011 i "In Extremis" z 2017). Płyta stanowi naturalną kontynuacje ścieżki obranej przez zespół ponad dwadzieścia lat temu; z głośników wylewa się soniczny terror przyodziany w prowokacyjne szaty, których krój docenią koneserzy gatunku. 

Album został zarejestrowany i zmiksowany w Tall Pine Records, a za konsolą zasiadł Haldor Grundberg (Satanic Audio). Masteringu dokonał Brad Boatright w  Audiosiege Studio (Portland, USA). Okładkę namalowała Marta Promińska (Hypnagogic Painting). Nowe zdjęcia są autorstwa Aleksandra Ikaniewicza.

AZARATH to zespół, który nie wymaga przedstawienia. Już pierwsze albumy formacji okazały się kluczem do polskiego podziemia i przypieczętowały jego rolę, jako jednego z czołowych reprezentantów rodzimej sceny black/death metalowej. Jego współzałożycielem i perkusistą jest Inferno (Behemoth). Towarzyszą mu gitarzysta Bart (DamnationArmagedon; w zespole niemal od początku), wieloletni basista Peter (ex-Lost Soul) i nowy wokalista Skullripper (Embrional).

Tracklist:
1. Death-at-Will
2. Sancta Dei Meretrix
3. Let them Burn…
4. Fall of the Blessed
5. No Salvation
6. Profanation
7. Reigning over the Death
8. Life is Death, Death is Life
9. Inflicting Blasphemy upon the Heavens
10. Beyond the Gates of Burning GhatsNadchodzące wydania
#ARcd223#ARMLP029_1
Najbliższe koncerty
AZARATH
12.12.2020
Progresja @ Warszawa, PL