Baner
baner
Releases: Pestilence - Mallevs Malleficarvm
PestilenceArtist: Pestilence
Title: Mallevs Malleficarvm
Catalog number: ARcd256
Format: Jewelcase CD
Genre: Progressive Death Metal
Origin: The Netherlands
Release date: 2023
Availability: Order here


Jewelcase CD z oryginalnym układem.

Ponowne wydanie z 2023 r., zremasterowane w celu uzyskania jakości ogólnej jakości dźwięku. Remasterem jest firma Szatanic Audio ( Behemoth , Azarath ).

?Malleus Maleficarum? na debiutanckiej płycie PESTILENCE ; zespół, którego wkład ? trwający prawie 40 lat ? przetarł szlaki pokoleniom progresywnych artystów death metalowych.

Podróż ma swój pierwszy krok, a PESTILENCE postawiło go w 1986 roku jako trio kontrolowane przez Patricka Mameli (obecnie poszczególnych członków; następnie basista, gitarzysta i wokalista), Randy'ego Meinharda (gitara) i Marco Foddisa (perkusja). Stanowisko na koncie demo ?Dysentery? z 1987 roku, miejsce do nich Martin van Drunen , które posiada funkcje wokalne od Mameliego ; i który ? podobnie jak Mameli ? jest dostępny w urządzeniu Apshyx . Czwórka nagrała drugie demo ?The Penance? , a następnie dokonało uzupełnienia materiału na ?Malleus Maleficarum? , który pojawił się rok później, we skrótach 1988 roku.

Album został pierwotnie wydany na kasecie przez RC Records (pod-wytwórnię Roadracer Records , który później istniał na Roadrunner Records ) i obecnie jest pomnikiem metalowym death metalu zmieszanego z thrashem. Historia ?Malleus Maleficarum? sięga początków gatunku; album wyprzedził ? Leprosy ? Death o miesiąc, podczas gdy Morbid Angel nie został wydany jeszcze pierwszego albumu.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów PESTILENCE i doskonała jednostka początków legendarnej grupy!

Skomentowany przez Patricka Mameli : ?Ponieważ bardzo młodzi i niedoświadczeni w nagraniu albumu w studiu, próbowaliśmy znaleźć swój własny styl, poradziliśmy sobie z tym dobrze tutaj. Bardzo thrashowy styl z określonymi nutami Possessed, Slayer i Infernal Majesty?.

Lista utworów:
1. Malleus Maleficarum / Antropomorphia
2. Ojcobójstwo    
3. Podporządkowany dominacji    
4. Ekstremalne namaszczenie    
5. Przy ujawnieniu    
6. Chemioterapia    
7. Chirurgia bakteryjna    
8. Cykl istnienia    
9. Osculum Infame    
10. Systematyczne instrukcje