Baner
Aktualności
06.12.2022 HOUR OF PENANCE: NOWY PERKUSTSA; WIDEO

Giacomo Torti został nowym perkusistą włoskich, technicznych death metalowców, HOUR OF PENANCE. Jego grę do utworu "Sovereign Nation", z ostatniej płyty "Misotheism", można obejrzeć tutaj. Album "Misotheism" otrzyma reedycję 27 stycznia nakładem Agonia Records. "Misotheism" powróci na płycie CD i limitowanym winylu, a także ukaże się po raz pierwszy na kasecie.

Torti koncertował z HOUR OF PENANCE, zanim oficjalnie dołączył do zespołu. Towarzyszył grupie m.in. podczas występu na tegorocznym festiwalu Hellfest we Francji. Jest również znany z formacji Bloodtruth, z którą nagrał kilka albumów. Torti zastąpił dotychczasowego perkusistę HOUR OF PENANCE, Davide Billia (Antropofagus). Ten ostatni zagrał na dwóch płytach: "Cast the First Stone" (2017) i "Misotheism" (2019).

"Misothiesm" to ósmy album HOUR OF PENANCE i pierwszy dla Agonia Records. Był nagrywany we Włoszech (Bloom Recording Studios i Kick Recording Studio) oraz w Polsce (studio Hertz). Okładkę albumu przygotował Gyula Havancsàk (Accept, Annihilator, Ensiferum). Poza występem na tegorocznym Hellfest, formacja zagrała na Lions Metal Festival. Jej dotychczasowe występy obejmują również trasy koncertowe w Ameryce Północnej, Europie i Australii (u boku takich wykonawców jak Cannibal Corpse, Behemoth, Devildriver czy Misery Index).

Utwory:
1. Mass Crucifixion Of Kings    
2. Blight And Conquer    
3. Fallen From Ivory Towers    
4. The Second Babel    
5. Lamb Of The Seven Sins    
6. Flames Of Merciless Gods  
7. Sovereign Nation   
8. Dura Lex Sed Lex    
9. Iudex    
10. Occult Den Of Snakes    

Skład:
Giulio Moschini - guitara
Paolo Pieri - gitara, wokal
Marco Mastrobuono  - bass
Giacomo Torti - perkusja

HOUR OF PENANCE jest FacebookuInstagramie i Twitterze.

Przedsprzedaż reedycji dostępna jest tutaj.