Baner
Aktualności
24.07.2023 PESTILENCE MA NOWEGO BASISTĘ

Roel Käller dołączył do legendarnej holenderskiej grupy death metalowej PESTILENCE jako nowy basista, zastępując Joosta van der Graafa, który grał z zespołem od 2019 do 2023 roku i nagrał jeden album – "Exitivim" (2021). Przed dołączeniem do PESTILENCE Käller był najbardziej znany ze swojej pracy z symfoniczną formacją death metalową Mayan.

Frontman PESTILENCE, Patrizio Mameli, skomentował: "Roel Käller przejmie obowiązki basisty od Joosta van der Graafa. Odbyliśmy z nim próbę i udowodnił, że jest więcej niż zdolny do wypełnienia tego miejsca. Ponadto jest jednym z najmilszych facetów jakiego poznałem, jest wygadany i kocha te same style muzyczne. Zdał konserwatorium. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom przesłuchań za ich zainteresowanie, czas i wysiłek."

Roel Käller dodał: "Znam Pestilence odkąd byłem nastolatkiem, więc dołączenie do nich to coś, o czym wtedy nawet bym nie śnił! Czuję się zaszczycony, że mogę brać udział w dziedzictwie tego niesamowitego zespołu! Chłopaki z zespołu przyjęli mnie w najmilszy sposób, a chemia w zespole jest świetna! Nie mogę się doczekać, aby wyjść z nimi na scenę i spotkać się z wami wszystkimi!"