Baner
Aktualności
22.03.2022 NOWE WIDEO PROSCRIPTOR MCGOVERN’S APSÛ

“Mitologiczni occult metalowcy” Proscriptor McGovern’s Apsû ujawnili wizualizer/klip z tekstem do trzeciego singla z ich najnowszej płyty o tej samej nazwie. Płyta ukazała się nakładem Agonia Records. Klip można obejrzeć tutaj.

Tak o utworze i wideo mówi lider grupy, Proscriptor: „Symbolizują one Wszechświat Czwartego Wymiaru w dwóch wymiarach jako kwadrat otoczony 30 koncentrycznymi okręgami (30 Æthyrów Airesa). Rytuał Strażnicy (Liber Chanokh) składa się z dwóch części „Adeptus Minor”, ​​które mają otwór wewnątrz i zamknięcie na zewnątrz. Otwarcie rozpoczyna się trzema częściami sakramentalnymi:

A) Przywoływanie Strażnic (cztery wibracje czworokątów).
B) Rozdzieranie zasłon (scentralizowane samoumiejscowienie multiwersu).
C) Formowanie Wiru (Przekroczenie Otchłani).

Rozdarcie zasłon umieszcza ceremonialistę na południowym ołtarzu, który staje się procesem przemierzania. Dlatego ruch w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara rozprasza wir, a świątynia rytuału zostaje ostatecznie zamknięta – sklasyfikowana jako próg totemiczny. Ta liryczna maszyna, o której mowa powyżej, jest tak subtelna, że ​​najbardziej wyczulone anteny umysłu nie są w stanie odebrać jej najsilniejszych wibracji. Duch magii pozostaje nienaruszony, ale akt oddzielenia siebie od jakiegokolwiek przeszłego cienia (i stopienia jego esencji z przyszłym pozorem) jest aktem wymagającym szlachetnych umiejętności – ponieważ musi być dokonany dobrowolnie.”