Baner
baner
Releases: Pestilence - Consuming Impulse
PestilenceArtist: Pestilence
Title: Consuming Impulse
Catalog number: ARcd257
Format: Jewelcase CD
Genre: Progressive Death Metal
Origin: The Netherlands
Release date: 2023
Availability: Order here


Jewelcase CD z oryginalnym układem.

Ponowne wydanie z 2023 r., zremasterowane w celu uzyskania jakości ogólnej jakości dźwięku. Remasterem jest firma Szatanic Audio ( Behemoth , Azarath ).

?Consuming Impulse? (1989) był początkiem wszystkiego dobrego dla PESTILENCE . Wprowadzony do galerii sław Decibel w 2013 roku, album przejścia PESTILENCE od szczególnego i surowo brzmiącego thrashu ? jak widać na ?Malleus Maleficarum? z 1988 roku ? do cięższego, bardziej zapadającego w pamięć i tętniącego życiem death metalu. Nie tylko wokal Martina van Drunena ( Asphyx ) piosenek, które stanowią określone kwaśnemu growlowi; PESTILENCE występujący, obecny w czołówce scena z Death , Nekrolog , Sepultura , Morbid Angel , Bolt Thrower i Autopsy .

Album został nagrany w Music Lab Studios w Berlinie (Niemcy) i wydany w wydaniu 1989 roku z van Drunenem na wokalu (jego drugi i ostatni album z PESTILENCE ), Patrickiem Uterwijkiem na gitarze (zastąpił Randy'ego Meinharda wkrótce po wydaniu ?Malleus Maleficarum ? ), Marco Foddis na perkusji i wreszcie Mr. Sam PESTILENCE : Patrick Mameli na basie i gitarach. Pierwotnie wydawane na płycie CD przez nieczynną już RC Records (sub-wytwórnia firmy znanej dziś jako Roadrunner Records ).

?Consuming Impulse? oznaczało postęp zespołu w początkowej muzyce, włączając death metal; podgatunek, który PESTILENCE od następstwie powstałego w rozwoju rozwoju, jak i rozwijaniu, obok Death , Atheist i Cynic . Powszechnie stosowane za ?kultowy klasyk?!

Komentarz Patricka Mameli : ?Ten album wydaje się być europejską odpowiedzią na ?Leprocy? Śmierć, pierwsze oznaki typowego aktualnego riffowania w stylu Mameli i chorobliwych linii melodycznych. Po ostatniej lekcji nauki v. Drunen zmiana była ?Malleusa? na swój teraz charakterystyczny głos. Podziękujesz mi później.?

Lista utworów:
1. Odwodnienie    
2. Proces uduszenia
3. Zawieszona animacja    
4. Trauma    
5. Chroniczna infekcja    
6. Out of the Body    
7. Echoes of Death    
8. Deify Thy Master    
9. Proliferous Souls    
10. Redukcja do popiołów