Baner
Aktualności
31.08.2017 METAL HAMMER UJAWNIA NOWY UTWÓR KING PARROT 'DISGRACE YOURSELF'

Australijscy thrash metalowcy z naleciałościami grindcoru i punk rock'a, KING PARROT, ujawnili nowy utwór ze swojego trzeciego album, "Ugly Produce", który ukaże się 22 września nakładem Agonia Records. Kawałek "Disgrace Yourself" jest dostępny za pośrednictwem magazynu Metal Hammer UK, tutaj:

http://teamrock.com/news/2017-08-31/king-parrot-release-new-song-disgrace-yourself

Na nadchodzącej płycie KING PARROT znajdzie się 10 nowych utworów wykonanych w charakterystycznym dla zespołu stylu, łączącym ekstremalny thrash metal z elementami grindcoru, hardcoru oraz punk rocka. Album "Ugly Produce" został nagrany i zmiksowany przez Jason'a PC (Blood Duster) w Goatsound Studio w Australii. Mastering odbył się pod okiem Brad'a Boatwright'a w Audiosiege Studio (Sleep, High On Fire, Nails) w USA. Okładkę przygotowali Boyd Synnot i Simon Robins z GraphORlock.  

Na jesień zespół zapowiedział europejską trasę koncertową u boku Decapitated.

Utwory:
1. Entrapment
2. Piss Wreck
3. Disgrace Yourself
4. All Hail The Grub
5. Ten Pounds of Shit in a Five Pound Bag
6. Scattered
7. Now it Stokes Frenzy
8. Numb Skull
9. Die Before You Die
10. Spookin’ The Animals

Formaty:
- 6-panelowy digipack CD,
- czarny winyl,
- pikczer disc,
- t-shirt,
- pliki cyfrowe.

Daty koncertów:
Mon 16 Oct 2017 - Berlin @ Musik & Freiden, GER
Tue 17 Oct 2017 - Hamburg @ Logo, GER
Wed 18 Oct 2017 - Cologne @ MTC, GER
Thu 19 Oct 2017 - Karlsruhe @ Die Stadtmitte, GER
Fri 20 Oct 2017 - Dresden @ Chemiefabrik, DE
Sat 21 Oct 2017 - Prague @ Futurum, CZ
Mon 23 Oct 2017 - Vienna @ Szene, AT
Tue 24 Oct 2017 - Munich @ Backstage, GER
Wed 25 Oct 2017 - Geneva @ L'Usine, CH
Thu 26 Oct 2017 - Zurich @ Club Complex, CH
Fri 27 Oct 2017 - Milan @ Legend, IT
Sat 28 Oct 2017 - Bologna @ Zona Roveri, IT
Mon 30 Oct 2017 - Barcelona @ Salamandra, ES
Tue 31 Oct 2017 - Murcia @ Garaje Beat Club, ES
Wed 01 Nov 2017 - Madrid @ Sala Caracol, ES
Fri 03 Nov 2017 - Niort @ L'Alternateur, FR
Sat 04 Nov 2017 - St Germain En Laye @ La Clef, FR
Sun 05 Nov 2017 - Haarlem @ Patronaat, NL
Mon 06 Nov 2017 - Sint-Niklaas @ De Casino, BEL
Wed 08 Nov 2017 - Norwich @ Waterfront, UK
Thu 09 Nov 2017 - Nottingham @ Rescue Rooms, UK
Fri 10 Nov 2017 - Bristol @ Thekla, UK
Sat 11 Nov 2017 - Birmingham @ Academy 2, UK
Sun 12 Nov 2017 - Portsmouth @ Wedgewood Rooms, UK
Mon 13 Nov 2017 - Stoke @ Sugarmill, UK
Tue 14 Nov 2017 - Glasgow @ Classic Grand, UK
Wed 15 Nov 2017 - Leeds @ Key Club, UK
Thu 16 Nov 2017 - Manchester @ Academy 3, UK
Fri 17 Nov 2017 - London @ Underworld, UK

Przedsprzedaż:
CD/LP/MERCH: https://agoniarecords.com/kingparrot
iTunes: https://smarturl.it/6ckbdy
Spotify: https://tinyurl.com/kingspot

KING PARROT on-line:
Website: http://www.kingparrot.net/
Facebook: http://www.facebook.com/kingparrotband
Twitter: https://twitter.com/KINGPARROTBAND
Instagram: https://www.instagram.com/kingparrotband
YouTube: https://www.youtube.com/user/KINGPARROTBAND



Nadchodzące wydania
#ARlp092_RB#ARcd171#ARcd173#ARCD169#ARcd168#ARCD174#ARcd172
Najbliższe koncerty
AZARATH
24.09.2017
Ostrava @ Barrack, CZ

RAGNAROK
24.09.2017
México City, MX

AZARATH
26.09.2017
Kraków @ Zetpete, PL

AZARATH
27.09.2017
Wrocław @ Pralnia, PL

AZARATH
28.09.2017
Gdynia @ Ucho, PL

AZARATH
29.09.2017
Warszawa @ Proxima, PL

RAGNAROK
30.09.2017
Sarpsborg Jern & Metal Festival, NO

TEMPLE OF BAAL
07.10.2017
Graz @ Black Flames Over Graz, AUS

BLAZE OF PERDITION
20.10.2017
Bucharest @ Rites Of The Black Mass II, RO

AOSOTH
21.10.2017
Bucharest @ Rites of Black Mass II, RO