Baner
Aktualności
25.06.2019 OCTOBER TIDE: EUROPEJSKA TRASA Z SWALLOW THE SUN

Tej jesieni, szwedzcy melodyjni death/doom metalowcy OCTOBER TIDE wyruszą w europejską trasę koncertową razem z Swallow The Sun i Oceanwake. Zespół będzie promował wydany niedawno album "In Splendor Below". 

Przed trasą, OCTOBER TIDE wystąpi na kilku festiwalach, a w tym m.in. na Exit Festival (Serbia), Metaldays Festival (Słowenia) oraz Peace & Love Festival (Szwecja). Pełna lista dat dostępna jest poniżej.

Daty koncertów:
05.07.2019: Explosive Stage @ Exit Festival, SRB
06.07.2019: Borlänge @ Peace & Love Festival, SWE
19.07.2019: Gävle @ Gefle Metal Festival, SWE
21.07.2019: Tolmin @ Metaldays Festival, SI
13.10.2019: Kiev @ Doom Over Kiev Festival, UKR
--
z Swallow The Sun i Oceanwake:
31.10.19 Thu (DK) Copenhagen, Stengade
01.11.19 Fri (D) Flensburg, Roxy
02.11.19 Sat (D) Osnabrück, Bastard Club
03.11.19 Sun (NL) Rotterdam, Dutch Doom Days
04.11.19 Mon (FR) Paris, Backstage
05.11.19 Tue (CH) Pratteln, Mini Z7
06.11.19 Wed (IT) Retorbido, Dagda Club
07.11.19 Thu (IT) Rome, Traffic Club
08.11.19 Fri (SLO) Ljubljana, Orto Bar
09.11.19 Sat (PL) Krakow, Zaścianek
10.11.19 Sun (SVK) Bratislava, Randal Club
11.11.19 Mon (HU) Budapest, Dürer Kert
12.11.19 Tue (CZ) Plzen, Pod Lampou
13.11.19 Wed (D) Munich, Backstage
14.11.19 Thu  (D) Berlin, Cassiopeia
15.11.19 Fri (D) Weimar, Uhrenwerk
16.11.19 Sat (D) Würzburg, Hammer Of Doom*
17.11.19 Sun (D) Hannover, Bei Chez Heinz**
*tylko Swallow The Sun
**bez Oceanwake



Nadchodzące wydania
#ARcd200#ARcd203#ARcd201#ARlp177#ARlp178#ARlp179#ARlp180#ARcd198
Najbliższe koncerty
PESTILENCE
19.10.2019
Queretaro @ Noisy, MEX

IN MOURNING
19.10.2019
Bochum, GER

PESTILENCE
20.10.2019
Mexico City @ HDX Circus Bar, MEX

PESTILENCE
23.10.2019
Medellin @ Sala Bombay, COL

PESTILENCE
24.10.2019
Bogota @ Ozzy Bar, COL

PESTILENCE
25.10.2019
Cali @ Noise House, COL

VARATHRON
25.10.2019
Karków @ Ze Pe Te, PL

PESTILENCE
26.10.2019
Lima @ C.C. Festiva, PER

VARATHRON
26.10.2019
Warszawa @ Hydrozagadka, PL

PESTILENCE
27.10.2019
Santiago @ Rock & Guitarras, CHL